Kerkoj Staf per "Bar"

Blihet nga: edi 10 Gsh 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Sektori : Të tjera
Se shpejti do hapet "Bar INDEPENDENT" ne piace Shkoder, perballe me dhomen e tregetise tek ish turizmi i vjeter. Kerkoj staf me eksperience. Banakier, Kamarier si dhe ndihmes banakier/e. Te interesuarit preferohet te jene 22 - 35 vjec. Per sqarime te metejshme kontaktoni ne nr 067 432 94 10. Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim