Pedonale jepet me qera ambient i ri 156 m2

Blihet nga: jepet me qera 18 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
siperfaqe 156 meter katrore ka kondiconer,aspirim,tavan me gipssi dhe uje drita 24 ore. te interesuarit te kontaktojne ne numrin
066 666 57 66 faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim