Blej renault twingo per pjese

Blihet nga: dorjan 14 Nën 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
nuk eshte e nevojshme qe te jete me letra. me duhet motori dhe kamioja qe te jene ne gjendje te mire.nuk ka rendesi mund te jene edhe e aksidentuar,rendesi ka qe te jene ne rregull motori dhe kamioja. te interesuarit te kontaktojne ne kete adrese E-mail-it dorjan.ujka@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim