Kerkoj goma

Blihet nga: Goma 02 Dhj 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dua 2 goma te jene mbi 80 % gjendje ose te reja nr. 225 45 17 te markes continental
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim