Kerkoj MotherBoard per Hp Compaq 6510b

Blihet nga: Jon 08 Dhj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pukë
kerkoj motherboard qe punon pa ram dhe pa prochesor deri ne 60 mij leke te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim