Lope

Blihet nga: gerti 03 Qer 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mat
Kerkoj te blej 30 krere lope rrace , mosha jo me shume se 3 vjec dhe prodhim jo me pak se 22 litra qumesht ne dite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim