Nokia lumia 520

Blihet nga: tomi 10 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Kerkoj nokia lumi 520 ose ndonje lumia tjeter qe suporton windows 8.1.cmimi me marrveshje sipas modelit.nuk jam i interesuar per modele qe kushtojne dhe mos te jete ne cepat e shqiperise tele
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim