Kerkoj iPhone 4s te bardhe ose te zeze

Blihet nga: Tani Mecaj 10 Sht 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Kerkoj iPhone 4s te bardhe ose te zeze 16gb ska rendesi...Te jete e mirembajtur pa asnje defekt dhe e zhbllokuar me te gjitha kartat...jam i gatshem tju paguaj deri ne 250 mije lek aq kam mundesi...Nese jeni i interesuar ta shisni me ate cmim me kontaktoni ne numrin tim vodafone +355696369596 ose me shkruani ne Whatsapp...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim