iPhone 5 te zhbllokuar

Blihet nga: aleks 04 Dhj 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kurbin
Kerkoj iphone 5 te jete pa gervishtje dhe I zhbllokuar cmimi deri ne 30000 leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim