Kerkoj laptop dhe desktop per pjese.

Blihet nga: Joni 06 Qer 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kurbin
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ska problem nese lap topi ka te djegur motherbordin apo jo...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim