Kerkoj ndihme per vajguri sherues ne rrethin e ..

Blihet nga: Rexhep 31 Gsh 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
Lus te gjith ata qe munden me me ndihmue ne qfaredo menyre per numer kontaktues apo vendin ku mundem me gjet vajguri per sherimin e Kancerit (Kruje apo rreth krujes)pasi qe eshte shkruar dhe folur shume per te...me kontaktoni nepermes imailit apo Sms,jap shperblim te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim