VW T2

Blihet nga: Ilir 25 Dhj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kerkoj te blej furgon volkswagen T2. furgon pasagjeresh me xhama .te jete me targa shqiptare ose te huaja taksat ska problem.cmimi 1000E deri 1200 Euro varesi gjendja e makines.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim