Kerkojm kuzhiniere

Blihet nga: Fazli Krasniqi 13 Dhj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Shërbimet : Të tjera
A Dini te pergaditni specialitete italiane dhe zgare dhe keni mjaft pervoj pune ne kete lami ateher lajmrohu tek ne ju mirpresim ne Pizzeria ne Malisheve Kosove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim