Blej motorr papaqi

Blihet nga: gleidi 02 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Motoçikleta : Të tjera
kerkoj te blej nje motorr papaqi deri ne 100 euro te jet ne gjendje te mire dhe pa letra dhe i vjedhur nuk ka problem kush ka te me kontaktoj ne nr: 0683951631 vodafon clab
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim