Kerkoj nje apartament ne Pogradec

Blihet nga: genti 16 Dhj 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
kerkoj te blej apartament me marrveshje euro kesh apartamenti ti vlej leke jo tel boshe te interesuarit mos ngurojn te me kontaktojn dhe jo pa tapi do dali sot apo ns pres tel serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim