Bashkpunim per bojra makinash

Blihet nga: olti 12 Dhj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Kerkoj bashkpunim per bojra makinash cilesore dhe aparaturat bashkohore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim