Peshore e viteve 50-80 marka BERKEL

Blihet nga: arben 02 Sht 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
kerkoj nje peshore marka BERKEL e viteve 50-80 qe perdoreshin neper dyqanet e bylmetit dhe ushqimore . me kontaktoni me ane te email sepse tel shpesh eshte i fikur .faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim