PJESE KEMBIMI PER MAKINA

Blihet nga: PJESE KEMBIMI PER MAKINA 25 Tet 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Pajisje : Të tjera
PJESE BMW X6 .... PJESE BMW 320 ETJ .. TE NDRRYSHME ...
(PJESE X6 .. TAMBURE ... INRDOXHUNG .. SHUM PAK PJES TE X6 PER ARSYE SE JAN SHITUR DHE KA QEN E DJEGUR ...
PJESE TE TJERA SI PRSH .. DISQE TE KOMPLETUARA ME GOMA ETJ ...)
PJESE FIATI PUNTO 2002 ...FIAT BRAVO ... CITROENN 2005 ...
CITROENI NE GJENDJE SHUM TE MIR
PJESET NE GJEMDJE SHUM TE MIR ....
PER ME SHUM INFO KONTAKTONI
NE NR 0696668764
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim