BLEJME MAKINA PA DOKUMENTA PER VARREZE -00

Blihet nga: blejme makina 06 Qer 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
BLEJME MAKINA PER VARREZE
GOLF 4
PEUGEOT 206
MERCEDES A CLASS
VW POLO 2000
PASSAT 2000
BMW 320 2000
FIAT PUNTO 2001
FORD FIESTA , FOKUS , 2002
ETJ
APO DHE MAKINA TE TJERA
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR E TEL 0697754040
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim