Apartament me qera

Blihet nga: Cimi 12 Sht 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
kerkoj Apartament 1+1 ose 1+2 te jete afer mbnikalimit te durresit shkozet dhe nese eshte shtepi private nuk ka problem po jo shum e madhe ., te jet i kompletuar dhe e dua per kohe te gjate., c'mimi sipas marrveshjes....pres deri nga dt:20 i ketij muaji flm per mirkuptimin....?
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim