Kerkoj te blej qen haski Qen Haski

Blihet nga: Geni 02 Tet 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
kerkoj te blej qen haski qyteti durres, posht 60 mij lek me shu sjap
Me kontakoni ne fb Geni musa Email gneim7@live.com dhe tel 0665749255
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim