Kerkoj te blej Lg G2

Blihet nga: Tori 15 Sht 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kerkoj te blej "Lg G2' te mos jet i bllokuar dhe te mos ket gervishje, cmimi 300 maksimumi deri ne 320mij lek . . .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim