Htc m7 per pjese

Blihet nga: Alfred 20 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kerkoj htc one m7 per pjese kembimi. Me duhet kamera dhe nje skede e brendahme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim