Blej telefon me dy kamera

Blihet nga: Ardian Sinamati 27 Sht 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Blej telefon me kamer dhe para per ta perdorur dhe per skype,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim