Blej iphon 4. jap lumia 520 plus lek

Blihet nga: Ardian Sinamati 24 Sht 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kontaktoni dhe ne : dimitris.delrey@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim