Me duhet te blej nje radio-cd per citroen c2.

Blihet nga: marjo 13 Gsh 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
kasetofon per citroen c2. ekranin e kam vete. vetem playeri me duhet. flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim