Kerkoj shasi sportivi kavasaki po te jet me dok sh

Blihet nga: redi 02 Dhj 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kerkoj shasi sportivi por te jet me letra shqiptare vetem si shasi me intereson se kam nji kavasaki 900 po esht pa dok dhe du qe pjeset ti kombesoj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim