Mbajtese e pompes se timonit dhe 2 xhunto

Blihet nga: Gezim Myrte 27 Sht 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Devoll
Makina : Traktorë
Kerkoj te ble mbajtese te pompes se timoni bashke me 2 xhuntot
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim