4GOMA 215 45 R17

Blihet nga: leo 13 Tet 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 GOMA 215 45 R17 DHE XHAMA TE ZINJE PER OPEL ASTRA 2001
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim