Makine 4/4

Blihet nga: klevis 28 Nën 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Blej makine 4/4 manuale nafte deri ne 4000euro
Makina duhet te jete ne gjendje te mire nga jash dhe nga brenda si dhe ne gjendje te mire motorrike.Kontaktoni ne facebook https://www.facebook.com/klevis.merko1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim