Kerkoj passat 2000 e lart

Blihet nga: Erad 21 Sht 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Kerkoj teblej WV Passat t vitit 2000 e lart. Te jete me dogan te paguar dhe mundesisht me dokumenta te paguara. Me timon Tresh dhe me kondicioner dixhital. Jam i gatshem te paguaj deri n 2000 euro. pres ofertat tuaja. Nga brenda te jete afersisht si ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim