08 Qer 10:49 Makina dhe Vegla , Sarandë

Lavazh

85 000 LEK

07 Qer 17:36 Makina , Sarandë

BMW 530d

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 16:25 Makina , Sarandë

Mercedes 250

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 20:05 Apartamente , Sarandë

Shtepi pushimi Saranda

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
05 Qer 19:22 Shtëpi , Sarandë

Shitet Apartament ne Sarande me pamje nga Deti

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
05 Qer 11:28 Makina , Sarandë

Mercedes benz E 270 CDI Avangarde

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 21:14 Makina , Sarandë

Ford Focus Titanium 1.6 cc benzine-gaz

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 10:52 Makina , Sarandë

Audi A5

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 23:22 Makina , Sarandë

Okazion Shitet mercedes-benz Evo-220#6500€#

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 18:00 Makina , Sarandë

Hyundai Getz 1.2 Benzin. Viti 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:47 Makina , Sarandë

VW Caddy -2000 frigorifer

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:46 Apartamente , Sarandë

Apartments for sale Saranda - Albania

82 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Në fillim