30 Mar 13:47 Shtëpi , Përmet

OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke

1 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 150
25 Jan 21:59 Apartamente , Përmet

Shitet

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Jan 13:03 Shtëpi , Përmet

Kelcyre

Numri i dhomave: 3
04 Tet 22:18 Shtëpi , Përmet

shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Sht 09:14 Shtëpi , Përmet

Shes shtepi ne Permet

19 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
15 Qer 19:29 Apartamente , Përmet

Hyrje 2+1

250 000 LEK

Numri i dhomave: 2
15 Qer 19:21 Baraka dhe garazha , Përmet

Garazhd

200 000 EUR

25 Mar 18:15 Shtëpi , Përmet

OKAZION! SHTEPI 2 KATESHE! 0696574095

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
19 Shk 19:36 Apartamente , Përmet

2hyrjie 1dyqan

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
10 Shk 12:02 Shtëpi , Përmet

Permet, shitet apartament cilesor 3+1

37 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
30 Qer 17:42 Apartamente , Përmet

Apartament ne Permet

20 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Maj 14:27 Apartamente , Përmet

Apartament 4-katesh

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
20 Nën 16:43 Apartamente , Përmet

Apartament ne Permet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Në fillim