24 Qer 17:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Fier

Fiat Dukato -01

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 22:09 Makina udhëtimi , Fier

Kamion Benz

700 000 LEK

30 Maj 07:13 Pirrungritës , Fier

Kov 0.5 m3

400 EUR Çmimi me zbritje

Në fillim