AUTOMJETE , 207909
ELEKTRONIKA , 58295
VENDBANIME , 36622
TË TJERA , 2365

Sot 15:57 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 -- NDRROHET

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:57 Makina , Krujë

Reno clio 1.5 nafte me dogane ndrim i mundeshem

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:57 Makina , Fier

Audi A8 4.2 Tdi -2006 FULL

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:57 Makina , Elbasan

Seat Leon TDI (I)

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:57 Makina , Fier

Range Rover Sport 2.7 HSE NDRROHET

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:57 Makina , Durrës

Okazjon.....

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

Mercedes Viano 2.2 CDI Automat ******ZVICRA******

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 cdi

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Makina , Kavajë

Auto Memolla F.XH fiat grande punto 1.3 naft 06

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:56 Makina , Tiranë

VW Golf 5

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:56 Makina , Kavajë

Auto Memolla F.XH

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Makina , Krujë

Evo 320 avangarde nafte viti 2008 dhe ndrohet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 Makina , Durrës

Shitet Mitsubishi me dogan te paguar

4 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:55 Makina , Kavajë

Automemolla F.XH b class 200 nafte automat 2010

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim