23 Maj 10:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

Mercedes benz 411 cdi kamiocin

970 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim