03 Korr 07:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

Mercedes super okazion

3 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 11:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

Mercedes 250 dizel

3 500 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 13:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ 41O

3 699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim