114L , 1
13-17 , 6
13-24 , 8
14-22 , 1
16-19 , 5
16-22 , 14
16-25 , 3
17-17 , 1
17-22 , 14
19-22 , 5
208 , 19
24-35 , 3
26-28 , 5
26-29 , 4
26-44 , 1
307 , 2
33-35 , 2
35-35 , 10
409 , 1
410 , 39
508 , 1
608 , 1
609 , 6
709 , 5
711 , 5
809 , 11
811 , 10
813 , 4
814 , 40
817 , 15
914 , 10
Actros , 40
Atego , 48
Sprinter , 341
Vario , 16
Vito , 22
240 , 1
13 Tet 10:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

Mercedes benz 411 cdi kamiocin

970 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim