124.400 , 1
Cat , 27
Fiat , 21
Hiab , 5
Hyundai , 3
IFA , 2
JCB , 15
Kama , 17
Komatsu , 28
Liebher , 5
Model Tjeter , 212
Nissan , 26
Piaggio , 14
Renault , 81
Rimorkio , 1
Schmitz , 5
Shifeng , 16
VW LT , 16
Cabstar , 1
Sot 13:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim