124.400 , 1
Cat , 24
Fiat , 18
Hiab , 4
Hyundai , 4
IFA , 2
JCB , 6
Kama , 15
Komatsu , 27
Liebher , 2
Model Tjeter , 196
Nissan , 23
Piaggio , 14
Renault , 77
Schmitz , 4
Shifeng , 12
VW LT , 14
Cabstar , 1
Sot 12:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim