DAF Trucks , 17
Ford , 75
Iveco , 212
MAN , 142
Opel , 8
Scania , 71
Skoda , 7
Ford , 4
Renault , 1

Dje 13:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim