AUTOMJETE , 199655
ELEKTRONIKA , 56824
VENDBANIME , 35055
TË TJERA , 2169
Dje 08:44
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION Shitet Mazda 6

6 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 16:27
Linku:
Makina , Tiranë

SHES AUDI A6 3.0 QUATTRO S-LINE Automat

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:13 Makina , Durrës

Pasat Super...

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:13 Makina , Tiranë

Ford Focus

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

Citroen C3 benzin

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:13 Makina , Fier

Mercedez Benz ML 350

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

VW Sharan benzin

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:13 Makina , Tiranë

VW Golf V

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

Zvicrra

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ C 200 CDI.03

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

VW Golf 4 benzin

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

Okazion!!!Mercedes S350L 4M bluefficency panorama

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

Ford Fiesta benzin

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:13 Makina , Fier

Skoda Fabia Dhjetor 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

Ford Focus dizel

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

Super...Sharan

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:13 Makina , Vlorë

BMW X5 SPORT

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:13 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 1.6 BENZIN GAZ VITI 2007.

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 EVO ELEGANCE

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

Opel Corsa.1.2.Automat.03

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

Ford fiesta 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:12 Makina , Durrës

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI HIGHLINE 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 nafte bejm dhe ndrrim

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

Cls 350 benzin+gaz Mundesi nderrimi

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

Mercedes S 350 viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:12 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E clas 200

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

Rav4 2.0 nafte vit 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

shitet ose nderrim shtoj dhe lek

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:12 Makina , Durrës

Mercedes C 220 CDI.08 AUTOMATIK.FULL.9200€

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:12 Makina , Durrës

C-Class C200 Avantgarde (Motorr EVO)

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 220 CDI Automatik Pa Dogan 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim