AUTOMJETE , 206779
ELEKTRONIKA , 58031
VENDBANIME , 36380
TË TJERA , 2355
17 Mar 10:48
Linku:
Makina , Durrës

Automatik , panoramik , 2004

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:23
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 5 GT 2.0 170kf naft -06

7 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:35
Linku:
Makina , Tiranë

FIAT 500 1.2 2012 !!!!! 35.000 KM !!!!!

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 06:18 Makina , Tiranë

Audi A3/Sportback/full option

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:18 Makina , Tiranë

Shes Chrysler Voyager 2.8 nafte. Viti 2008 Full op

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:18 Makina , Tiranë

Mercedes benz c klase. ELEGANCE 200 D

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:17 Makina , Tiranë

Toyota 1.4 Naft

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:17 Makina , Tiranë

BMW 2010 Seria 1

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:17 Makina , Tiranë

Benz Mercedez 220 CDI

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:17 Makina , Tiranë

Toyota Yaris Verso

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:17 Makina , Tiranë

Smart ForTwo

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:17 Makina , Tiranë

Fiat Punto 1.9 Naft

1 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:16 Makina , Elbasan

Opel Corsa 1.3naft 2006

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:16 Makina , Elbasan

Ford Focus 2004 Dhe NDRROHET

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:15 Makina , Fier

BMW 320d e46 Touring Look M 2005

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:15 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS 2004 Dhe NDERROHET

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:10 Makina , Tiranë

OKAZION Lancia Ypsilon

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:01 Makina , Tiranë

Ford c-max-1.6-tdci viti 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:01 Makina , Tiranë

Opel astra automat full opsjon

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:01 Makina , Tiranë

Ford Focus dizel

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:01 Makina , Tiranë

Vw golf 4 automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:00 Makina , Tiranë

A klas 1.8 cdi automat

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:00 Makina , Tiranë

C 180 benxin +gaz

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 05:53 Makina , Durrës

VW Caddy dizel

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim