AUTOMJETE , 189547
ELEKTRONIKA , 54934
VENDBANIME , 33611
TË TJERA , 2000

Sot 17:22 Makina , Krujë

Benz a clas manuale 200 ndrrim i mundeshem

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 Shitorja Makina , Tiranë

Peugot 307 1.6 nafte kambio manuale 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:22 Makina , Durrës

OKAZION Shitet 12000€ Range Rover Sport HSE

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:21 Makina , Sarandë

Okazion Peugeot 107

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:21 Shitorja Makina , Fier

VW TOUAREG 3.0V6 TDI- Zvicra-Full Option-Viti2008

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 Makina , Tiranë

Mercedes B Clas 180 CDI

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:21 Makina , Sarandë

Shitet ose nderrohet

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:21 Shitorja Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO nafte 2004 k.manuale

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 Makina , Durrës

Okazjon e klas 270 cdi viti 01 sw 3100€

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 Shitorja Makina , Tiranë

VW GOLF 5 kambio manuale 1.9 nafte 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:21 Makina , Durrës

Okazion Ford Fiesta 1.4 TDCI

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:21 Shitorja Makina , Fier

Super Mercedes C220 AMG LINE Avantgarde-2009-

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:21 Makina , Krujë

BMW X5 viti 2004 nafte manuale ndrrim i mundeshem

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:21 Makina , Tiranë

MERCEDES ANANDGARDE 240 OKAZION

2 190 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:21 Makina , Tiranë

Smart nafte dhe benzin dhe makina te tjera

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:21 Shitorja Makina , Fier

VW Phaeton 3.0 TDI-04-Quattro-

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Shitorja Makina , Fier

Mercedes A180 CDI-Avantgarde-05-dok 11/2018

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 Shitorja Makina , Fier

Porche Cayenne 3.2 Benzin+Gaz-PRINS-06-

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 Makina , Durrës

Ford Focus 2.0 dizel

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:20 Shitorja Makina , Fier

FIAT 500 Look Abarth- Viti 2009-Panorama-

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:20 Shitorja Makina , Fier

Sapo Ardhur Mercedes- S320 CDI 07-Me dogane

13 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Makina , Lezhë

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOTEC VITI 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:20 Makina , Tiranë

Benz s 600 w12 okazion

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:20 Shitorja Makina , Tiranë

CITROEN 1.4 NAFTE KAMBIO MANUALE 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Shitorja Makina , Fier

B 160-Panoramik-Automat-2012-Blue efficency-Zvicra

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim