AUTOMJETE , 189547
ELEKTRONIKA , 54934
VENDBANIME , 33611
TË TJERA , 2000

Sot 20:29 Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 dhe 1+1 /Tirane/

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:29 Makina , Lezhë

OKAZION...MERCEDES KLASE E ELEGANC AUTOMAT TIPTRON

3 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

URGJENT Ford Focus SPORT 1.6 Nafte

5 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Makina , Durrës

Mercedes C 203 eleganc

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

Benz C220 eleganc viti 2003 Me dogan. ��Okazion��

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

SPRINTER 313 VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Lezhë

OKAZION..FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006 I SAPO ARDHUR ..

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes- Benz c-klas,2003,sallon lekure,3750 Euro

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Durrës

shes Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

Mercedes benzin gaz

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Don Bosko /Okazioon/

62 800 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:28 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 GTI VITI 2010 km 65.000

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

SHITET S KLAS 5.5 BENXIN +GAZ

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:28 Makina , Fier

Shitet Honda HR-V 4x4 ose nderrohet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

Mercedes C350 amg okazion

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:28 Makina , Lezhë

OKAZION..FORD FOCUS NAFT SAPO ARDHUR...ME DOGAN

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

Opel Meriva 1.7 cdti i sapoardhur 146000 km

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:28 Makina , Fier

TOYOTA COROLLA VERSIO okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:28 Apartamente , Tiranë

Okazion Apartament Per Shitje Perball TV KLAN

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:28 Makina , Tiranë

VW TURAN NAFT 1.9 AUTOMAT 6+1

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Makina , Durrës

reno clio.1.2 benzin me letra per nje vit.

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:28 Makina , Durrës

Mercedes B Class 180 CDI KAMBIO AUTOMATIKE FULL!!

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

Opel Zafira 1.9 naft kamje automatike Okazion.

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

BMW GT 2011 NAFT 3.5

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:27 Makina , Lezhë

OKAZION.. VW GOLF PLUS 1.9 TDI AUTOMAT DSG ...

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:27 Makina , Tiranë

AUDI A3 NAFT 2.0 luk 2011

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Makina , Durrës

URGJENT Ford Focus SPORT 1.6 Naft

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:27 Makina , Tiranë

Mercesdes cklas 220 cdi automat viti 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:27 Makina , Tiranë

Shitet: FORD FOCUS 2011. 6.999 €

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:27 Makina , Tiranë

RANGE ROVER SPORT NAFT 2.7 LUK 2011

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Makina , Pogradec

VW Touran dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim