AUTOMJETE , 200059
ELEKTRONIKA , 56898
VENDBANIME , 35129
TË TJERA , 2199

Sot 17:43 Makina , Tiranë

BENZ S320 BENZIN-GAZ

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:43 Makina , Fier

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY 3.0 Diesel 2010

30 333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:43 Makina , Tiranë

MAZDA 6 2.0 NAFTE VITI 2005 FULL OPSION.

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:43 Makina , Tiranë

Mercedez Benz E 320 EVO Sport Packet 2009 Fulllll

8 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:43 Makina , Durrës

FIATE PUNTO 1.3 SUPER EKONOMIKE

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:43 Makina , Durrës

Mazda demio 1.3 benzin gaz e 2001 1900€

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:43 Makina , Tiranë

VW Sharan Family 1.9 TDI Kambio Automatike 2007

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:43 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 TDI Quattro S-Line orgjinal

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:43 Makina , Durrës

AUDI A6 automat

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS 2004 Dhe NDERROHET

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Mercedes ML OFERTE AMG LUK Ftohje Ngrohje

32 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:42 Makina , Durrës

Peugeot 307 1.6 benzin panoram me dogan.2499€

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:42 Makina , Elbasan

SHITET Ford Focus 2004 Dhe NDRROHET

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:42 Makina , Kukës

Ford Focus dizel

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 1.6 BENZIN GAZ VITI 2007.

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:42 Makina , Fier

Audi A3 1.9 TDI -2002 sapo ardhur

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Mercedes benz c class 180

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 Shitorja Makina , Tiranë

Okazion grande Espace U SHIT FLM

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2004 ME DOGANE

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 Viti 2005 1.9 TD

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:42 Makina , Fier

Bmw 520 GAZ - Benzin

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:42 Makina , Pogradec

Mersedes E200cdi

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

CIK 270 avangard nafte look 2007

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:42 Makina , Lezhë

Opel Astra Benzin Aotomat (OKAZION)

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Audi A8L 2012 Full Option

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:42 Makina , Berat

Toyota hilux dizel

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:42 Makina , Fier

SHITET BMW 330 BENZIN/GAZ

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Reno Megane.1.6.Automat.05

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:42
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet BMW 530

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:42 Makina , Durrës

A4 Sline 2.0Tdi Viti2008 Full Full 5800 € + nderro

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:42 Makina , Fier

Mercedes-Benz ML 350 4MATIC - 2010 super gjendje

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim