AUTOMJETE , 200059
ELEKTRONIKA , 56898
VENDBANIME , 35129
TË TJERA , 2199
21 Shk 14:07
Linku:
Makina , Tiranë

Mini Cooper 1.6 Benzine/Gaz 116 hp 2800€ OKAZION!

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Shk 17:44
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz Evo 280 Cdi ***

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:54 Makina , Tiranë

VW Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��dhe ndrrohet

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Vw Touran okazionn BENZIN+GAZZZZZ

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

BENZ S320 BENZIN-GAZ

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 naft viti 2005.

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 naft viti 2007 euro 4.

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 euro 4.

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:53 Makina , Elbasan

OKAZION VW Passat 2010 CC 2.0TDI Automat DSG NAFTE

10 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Shitet Mitsubishi Eclipse

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:52 Makina , Elbasan

Benz E-class AMG look, 270CDI, AUTOMAT, SUPER!!!!!

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:52 Makina , Tiranë

Shitet VW Passat

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:52 Makina , Fier

A3 2.0 TDI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:52 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 naft me letra per 1 vit..130 km

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:52 Makina , Tiranë

BMW 520 i MUND NDERRIMI OKAZIONNNNNNNNNNN.B + GAZ

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:52 Makina , Tiranë

Wolzvagen polo 1.4 Benxin Gaz viti 2007.

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:52 Makina , Durrës

Volkswagen Passat 2.0 BLUEMOTION AUTOMAT - FULL

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:52 Makina , Korçë

AUDI A4 NAFT

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Makina , Tiranë

passat 2.0 nafte 2006

5 300 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:52 Makina , Durrës

shitet X5 vitit 2003 luk 2005 komplet

7 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:52 Makina , Shkodër

Polo

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Makina , Tiranë

Mini COOPER S R53

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:52 Makina , Elbasan

ALFA ROMEO 159

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Makina , Shkodër

Mercedes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Makina , Tiranë

OKAZION, BENZ 2005 S320 CDI, FULL, dhe nderrohet!!

4 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:52 Makina , Durrës

Fiat Punto 1.2 benxin me letra per 1 vit..viti 001

1 450 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:52 Makina , Durrës

Mercedes Benz B Class 180 CDI Kambio Automatike

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim