24 Dhj 23:15 Makina , Sarandë

VW GOLF 5 INDIVIDUAL 2.0 TDI AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 18:14 Apartamente , Sarandë

Papafingo me pamje mahnitese nga deti

185 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
24 Dhj 18:13 Apartamente , Sarandë

Apartament me pamje deti ne shitje

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
24 Dhj 18:13 Apartamente , Sarandë

SUPER PAPAFINGO SARANDE

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Dhj 18:12 Apartamente , Sarandë

Apartament me pamje deti,Sarande

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
24 Dhj 18:12 Apartamente , Sarandë

Apartament me pamje nga deti ne shitje,Sarande

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
24 Dhj 18:09 Apartamente , Sarandë

Apartament me pamje nga deti ne shitje

76 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
24 Dhj 18:08 Apartamente , Sarandë

Hot deal !Apartament me pamje nga deti

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
24 Dhj 18:08 Apartamente , Sarandë

Apartament me pamje deti ne shitje,Sarande

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
24 Dhj 18:05 Apartamente , Sarandë

Apartament me pamje deti ne shitje,Sarande

64 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
24 Dhj 18:04 Apartamente , Sarandë

Apartament me pamje deti ne shitje,Sarande

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
24 Dhj 18:02 Apartamente , Sarandë

Apartament me pamje deti per shitje,Sarande

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
24 Dhj 17:24 Makina , Sarandë

Vito 2001 8+1

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 19:31 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi private 110 m2 dhe 250 m2 truall

79 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
Në fillim