18 Mar 10:30 Shtëpi , Sarandë

Okazion shitet shtepi private

59 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
17 Mar 18:00 Shtëpi , Sarandë

Vilë në Sarandë.

180 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Shk 11:29 Shtëpi , Sarandë

Me hipoteke

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
14 Shk 14:42 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Shk 23:02 Shtëpi , Sarandë

SHITET APARTAMENT BREGDET

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Shk 12:53 Shtëpi , Sarandë

Shitet Shtepi 2-kateshe dhe truall ndertimi

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
27 Jan 22:57 Shtëpi , Sarandë

SHITET SHPI NE SARANDE

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
21 Jan 13:04 Shtëpi , Sarandë

Toke-magazine

8 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Jan 18:08 Shtëpi , Sarandë

Shtepi private ne Sarande

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Jan 10:21 Shtëpi , Sarandë

Shitet Apartament ne Sarande me pamje nga Deti

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
23 Dhj 19:31 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi private 110 m2 dhe 250 m2 truall

79 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
23 Nën 11:54 Shtëpi , Sarandë

Shtepi+Toke ne Sarande

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
22 Nën 12:40 Shtëpi , Sarandë

Shes objekt 2 kate

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Nën 17:15 Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTEPIA SARANDA

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 6
09 Nën 22:28 Shtëpi , Sarandë

Shtepi private ne Sarande

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Nën 17:24 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi banimi

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
12 Tet 14:13 Shtëpi , Sarandë

Truall

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Tet 14:01 Shtëpi , Sarandë

Truall

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Tet 14:44 Shtëpi , Sarandë

shitet shtepi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Sht 10:56 Shtëpi , Sarandë

Apartament i mobiluar 1+1 Sarande 15000 leke

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Sht 22:47 Shtëpi , Sarandë

Okazion Shtepi private ne Sarande

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Gush 00:23 Shtëpi , Sarandë

okazion shtepi banimi

1 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Gush 18:02 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi private

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
08 Gush 23:33 Shtëpi , Sarandë

SHITET OKAZION

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Gush 10:29 Shtëpi , Sarandë

Okazion Shtepi ne Sarande

350 EUR

Numri i dhomave: 3,5
05 Gush 09:07 Shtëpi , Sarandë

shtepi me qira

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
03 Gush 00:30 Shtëpi , Sarandë

Diskutushem

80 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
31 Korr 11:30 Shtëpi , Sarandë

Shtepi me qera

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
30 Korr 15:16 Shtëpi , Sarandë

Shtepi private

10 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Korr 23:34 Shtëpi , Sarandë

Shtepi pushimi

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
27 Korr 15:06 Shtëpi , Sarandë

Shtepi 1 kateshe.Buze detit ne Sarandë

120 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Korr 09:36 Shtëpi , Sarandë

Jepet shtepi me qera ne qender te sarandes

40 EUR

Numri i dhomave: 1,5
25 Korr 15:12 Shtëpi , Sarandë

Shitet Banesa

43 500 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Korr 14:32 Shtëpi , Sarandë

Shtepi me qera ne qender te Sarandes

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
22 Korr 21:41 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi ne Sarand 5 min larg plazhit

700 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
21 Korr 21:18 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi + ullishte

90 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Në fillim