AUTOMJETE , 199309
ELEKTRONIKA , 56742
VENDBANIME , 34975
TË TJERA , 2152
Sot 12:14
Linku:
Makina , Tiranë

Lexus gs 300

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Shk 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

C class

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:36 Makina , Tiranë

DAIHATSU YRV 1.3 BENZINE AUTOMAT

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

MERCEDES E 220 AUTOMAT

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz C220 CDI super Full 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

Okazionnn S350 2007 look amg 2013

16 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:36 Makina , Korçë

Benz E 220 CDI shitet dhe mundesi nderrimi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO 2.0 NAFTE 7VENDSHE 2005

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 Makina , Pogradec

Mercedes Benz A170Cdi i sapoardhur 2001/nderrohet

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

AUDI A4 1.8T QUATTRO BENZINE 2002

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 Makina , Krujë

Okazion X5 nafte manuale viti 2004 dhe ndrrim

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Durrës

Fiat Punto 1.1

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:35 Makina , Pogradec

Chrysler 300c motorr 3.0crd Full/mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.3 AUTOMAT 2007

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:35 Makina , Korçë

Mercedes C200 Elegance Gaz benzine automatik. ����

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

C 180 benxin +gaz

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:35 Makina , Krujë

E clas 270 automatike ndrrim i mundeshem

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Shtëpi , Tiranë

SHITET 2 APARTAMENTE 2+1 DHE 1 DYQAN NE VLORE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Audi A6 sline 2.0 naftë FULL OPTION

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 156 dizel

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:35 Makina , Elbasan

Nisan Navara king cab 2.5 nafte 4x4

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:35 Makina , Durrës

MERCEDES C200 CDI EVO AVANTGARDE PANORAMIK

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Krujë

Evo 320 avangarde nafte viti 2008 dhe ndrrim

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim