AUTOMJETE , 200729
ELEKTRONIKA , 56985
VENDBANIME , 35247
TË TJERA , 2239

Sot 14:16 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:16 Makina , Durrës

opel sintra benzine + gaz km origjinale super auto

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:16 Makina , Dibër

Bmw X5

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 Makina , Dibër

Sharan 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:16 Makina , Fier

Skoda Fabia Dhjetor 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:16 Makina , Tiranë

��️Jeep��️ viti 2005 ��️automat��️2.8.naft��️

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 Makina , Tiranë

Okazion golf plus

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:16 Apartamente , Tiranë

SHITET+QERA APARTAMENT 2+1 TE BRRYLI

65 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 14:16 Makina , Tiranë

Peogeot 407 ne shitje

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:15 Apartamente , Tiranë

Park lojrash

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
Sot 14:15 Makina , Tiranë

Okazion passat

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Clk 240 Avangarde

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

VW Polo 1.9 naft viti 2002 ��Okazion��

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:15 Makina , Durrës

Ford Focus

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

Audi A7 look s line origjinal shitet dhe nderrohet

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:15
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes E 220

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:15 Makina , Fier

Ford 2009 ( Xhama te zinj ) Origjinal Fabrika !

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:15 Makina , Korçë

OKAZION Shitet Mercedes Benz C 200 CDI Automatik.

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

��W.LUPO 1.3NAFT VITI 2001.AUTOMAT��������

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz CLK 270 LOOK AMG

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 TE BRRYLI.TIRANA BANK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 14:15 Makina , Fier

Mercedes benz C220 dizel

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220 Avantgarde

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:15 Makina , Fier

Mercedes benz C220

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

Toyota Corolla

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

Okazion Audi A3

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

��JAGUAR VITI 2012��MUNDESI NDRIMI!!!!

23 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:14 Makina , Lushnjë

Renault kangoo 1.9 Diesel motor i thjesht

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:14 Makina , Fier

Smart Fortwo benzin

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:14 Makina , Durrës

A4 Sline 2.0Tdi Viti2008 Full Full 5800 € + nderro

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:14 Makina , Fier

Mercedes benz CLK270

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:14 Makina , Fier

Mercedes E320

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim